شهردار منطقه 4 خبر داد:
توجه ویژه به سلامت افراد از اولویت های مدیریت شهری
شهردار منطقه 4 از برگزاری گذر آموزشی و میز خدمت ویژه آقایان پرسنل شاغل در این منطقه به مناسبت هفته سلامت آقایان خبر داد و گفت: توجه ویژه به سلامت افراد از اولویت های مدیریت شهری این منطقه به شمار می رود.
 ١٤:٣٦ - 1401/12/02 - نظرات : ٠متن کامل >>
سنگ اندازی واردکنندگان دستگاه‌های زباله‌سوز به دستگاه‌ بازیافت پسماند ایرانی
دستگاه‌ و تجهیزات تفکیک و بازیافت پسماند بدون آلایندگی برای محیط زیست در کشور به همت یک مخترع جوان ایرانی ابداع شده اما چون این اختراع بساط واردات دستگاه‌های زباله سوزی را جمع می‌کند ذینفعان واردات، در مسیر به‌کارگیری این اختراع مانع ایجاد می‌کنند.
 ١٥:٥٧ - 1401/11/01 - نظرات : ٠متن کامل >>
وزیر بهداشت: احتمالا یک موج کرونای دیگر تا آخر سال داشته باشیم
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: ما احتمال این را می‌دهیم که تا آخر سال یک موج کرونا را در کشور داشته باشیم.
 ١١:٢٢ - 1401/10/25 - نظرات : ٠متن کامل >>
رییس کل سازمان نظام پرستاری اعلام کرد؛
فعالیت ۱۷۰هزار پرستار در کشور/کوتاهی برخی مدیران در اجرای قوانین پرستاری
رییس کل سازمان نظام پرستاری با اشاره به فعالیت حدود ۱۷۰هزار پرستار در مراکز درمانی دولتی و خصوصی، از آنچه که «اجرای بد برخی قوانین در حوزه پرستاری» خواند، گلایه کرد و گفت: باید به مسائل پرستاران رسیدگی شود؛ اینکه نظام برای رفع مشکلات هزینه کند اما عدم فعالیت یک مدیر باعث نارضایتی شود، درست نیست.
 ١١:٥٤ - 1401/09/07 - نظرات : ٠متن کامل >>
عضو شورای عالی نظام پزشکی مطرح کرد
عضو شورای عالی نظام پزشکی مطرح کرد
عضو شورای عالی نظام پزشکی با اشاره به این که حوزه سلامت کشور نیاز به یک جراحی بزرگ و اساسی دارد؛ گفت: ماهانه بیش از ۸۰ میلیون خدمت از سوی جامعه پزشکی به مردم ارائه می شود و این در حالی است که ارائه دهندگان خدمات سلامت با مشکلات عدیده ای از جمله نبود تعرفه عادلانه و تورم و نوسانات ارزی مواجه هستند.
 ١١:٢٣ - 1401/08/29 - نظرات : ٠متن کامل >>
مقاومت میکروبی؛ تهدیدی برای جهان
آمار مصرف آنتی‌بیوتیک‌ها در کشور / پزشکان عمومی در صدر تجویز آنتی‌بیوتیک‌ها
مدیرکل دفتر نظارت و پایش مصرف فرآورده‌های سلامت سازمان غذا و دارو با اشاره به راه‌های بروز مقاومت میکروبی و همچنین جزئیات طرح‌هایی که برای مقابله با این تهدید جهانی در کشورمان برنامه‌ریزی شده است، درباره وضعیت تجویز و مصرف آنتی‌بیوتیک‌ها در کشور توضیح داد.
 ٠٩:١٨ - 1401/08/29 - نظرات : ٠متن کامل >>
طبابت دانه‌درشت‌ها با سکه و ارز و بیت‌کوین / برخورد مداربسته با پزشک‌نماها
زیرمیزی‌های کلان و طلب سکه، دلار و حتی ارز دیجیتال از بیماران، گذاشتن مُهر و مدرک پزشکی در اختیار پزشک‌نماها و چالش سقط‌های غیرقانونی سه اولویت وزارت بهداشتی‌ها برای ورود جدی و اعمال قانون سریع در حوزه تخلفات پزشکی است؛ اعمال قانونی که به تشکیل قرارگاه نظارت بر سلامت برای رسیدگی ویژه به تخلفات سنگین و دانه‌درشت‌های پزشکی منجر شد...
 ٠٥:٥٥ - 1401/08/23 - نظرات : ٠متن کامل >>
برپایی نوزدهمین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پلیسی و امنیتی
نوزدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم و تجهیزات پلیسی، ایمنی و امنیتی IPAS 2022 برگزار می شود.
 ١٥:٣٦ - 1401/07/20 - نظرات : ٠متن کامل >>
ارائه خدمات رایگان چشم پزشکی به شهروندان کم برخوردار منطقه 19
در راستای ارتقای سطح سلامت جسمی، سنجش بینایی شهروندان و حمایت از افراد کم برخوردار، معاونت اجتماعی و فرهنگی این منطقه از متقاضیان دریافت خدمات چشم پزشکی ثبت نام می کند.
 ١٩:٥٦ - 1401/06/15 - نظرات : ٠متن کامل >>
شهردار منطقه ۱۴خبرداد:
برنامه های متنوع فرهنگی و آموزشی برای ۱۲۰۰ سالمند و توانیاب
شهردار منطقه ۱۴ از اجرای برنامه های متنوع فرهنگی و آموزشی ویژه سالمندان و افراد کم توان جسمی و حرکتی در بوستان های منتخب منطقه خبر داد.
 ٢١:١٩ - 1401/06/13 - نظرات : ٠متن کامل >>
تشدید آسیب‌های روانی در دوران پساکرونا
رئیس سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور با بیان اینکه طبق اعلام سازمان بهداشت جهانی در سال ۹۹، آمار اضطراب و افسردگی ۲۵ درصد در قیاس با دوران قبل از کرونا افزایش پیدا کرده بود، درباره آسیب‌های روانی- اجتماعی پاندمی کووید ۱۹ در دوران پسا کرونا گفت: به‌طور قطع عوارض روانی و اجتماعی پاندمی کووید ۱۹ نظیر استرس و اضطراب در دوران پسا کرونا تشدید می‌شود و این امر طبیعی است.
 ٢٠:١٠ - 1401/06/12 - نظرات : ٠متن کامل >>
پایش سلامتی کودکان کار و کم بضاعت شمال تهران در روز پزشک
اردوی جهادی تیم پزشکی با حضور پزشکان خیر اقدام به پایش سلامتی کودکان کار و کم بضاعت شمال تهران به مناسبت روز پزشک در سرای محله جماران نمود.
 ٢١:٥٠ - 1401/06/02 - نظرات : ٠متن کامل >>
در مراسم گرامیداشت روز پزشک در منطقه 19 عنوان شد؛
نقش ایثار و گذشت کادر درمان در کنترل بیماری کرونا و بازگشت آرامش به مردم
همزمان با اولین روز شهریور و گرامیداشت مقام پزشک سرپرست شهرداری منطقه 19 با همراهی معاون منابع انسانی و رئیس امور درمانگاه های شرکت شهر سالم،رئیس درمانگاه منطقه19،مدیر داخلی درمانگاه و مدیران شهری با کادر درمان درمانگاه شهرداری منطقه دیدار و این روز را گرامی داشتند.
 1401/06/02 - نظرات : ٠متن کامل >>
اجرای برنامه های "سینما سلامت" در قالب فراموز سیار ویژه کودکان منطقه 19
سرپرست شهرداری منطقه 19 از اجرای برنامه های "سینما سلامت" در قالب فراموز سیار ویژه کودکان این منطقه در سراهای محلات، مدارس و مراکز فرهنگی و هنری در راستای ایجاد شور و نشاط و غنی سازی اوقات فراغت آنها خبر داد.
 ٢٣:٥٦ - 1401/06/01 - نظرات : ٠متن کامل >>
اجرای طرح پایش سلامت 1300 کارگر در منطقه دو
سرپرست معاونت خدمات شهری شهردار منطقه 2 از آغاز طرح پایش سلامت 1300 نفر از نیروهای کارگری شاغل در فضای سبز منطقه خبر داد.
 ٢٣:٠٤ - 1401/06/01 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>