تاریخ خبر : 1398/09/05 , زمان درج خبر :١٥:٠٩
پیروزبخت:

بسیج انقلابی، دشمن را بیمناک و جامعه را ایمن می سازد

مراسم گرامیداشت هفته بسیج با حضور رییس، معاونان و جمعی از مدیران کل سازمان ملی استاندارد ایران ، فرمانده سازمان بسیج کارکنان ادارات دولتی استان البرز و جمع پرشور بسیجیان و کارکنان این سازمان در کرج برگزار شد.

به گزارش اخبارنوین به نقب از روابط عمومی سازمان ملی استاندارد، در این مراسم، نیره پیروزبخت، رییس سازمان ملی استاندارد ایران  با اشاره به سخنان امام راحل (ره) و دیدگاه آن حضرت به بسیجیان تصریح کرد: امام خمینی (ره) بیانات  بسیاری در وصف بسیجیان داشته که مهمترین آن جملات «بسیج میقات پابرهنگان و معراج اندیشه پاک اسلامی است»، «بسیج شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است» و « بسیج مدرسه عشق و مکتب شاهدان و شهیدان گمنام است» .

پیروزبخت در بازخوانی این جملات گفت: ساختار بسیج و فلسفه تشکیل آن همان میقات پابرهنگانی است که در هر نقطه کشور؛ بسیجیان دستگیر آنان هستند و بدون توجه به نام و نشان در مکتب شاهدان و شهیدان، گمنام می مانند.

رییس سازمان ملی استاندارد ایران در ادامه با تاسی به فرمایش مقام معظم رهبری در مورد بسیجان اذعان داشت: بسیج به دنبال آگاهی، بینایی و تعهد در شرایط ویژه و خاص کشور است که با هماهنگی و همدلی حرکت می کنند.

وی تصریح کرد: به تعبیر مقام معظم رهبری، بسیج یک پدیده انقلابی است که دشمن را بیمناک و جامعه را ایمن می سازد.

پیروزبخت در این مراسم ، از تلاش همه کارکنان سازمان ملی استاندارد ایران در حفظ سلامت و ایمنی در  جامعه قدردانی کرد و افزود: همه شما امروزه در جبهه حفاظت از سلامت و ایمنی، یک بسیجی محسوب می شوید.

سرهنگ خان بابایی، فرمانده سازمان بسیج کارکنان ادارات دولتی استان البرز نیز در این مراسم با تبریک هفته بزرگداشت بسیج در سخنان خود با اشاره به اغتشاشات اخیر در کشور گفت: مقام معظم رهبری به خوبی در این موضوع وارد شدند و بیانات و فرمایشات ایشان فصل الخطاب تمام آشوب هایی بود که دشمن در انتظار آن نشسته بود.

وی  افزود: مقام معظم رهبری در این موضوع اخیر علاوه بر وحدت بین قوا، صف مردم را از اغتشاشگران جدا و با درایت همیشگی خود این موضوع را نیز رهبری کردند.

در ادامه، وحید مرندی مقدم، معاون سازمان ملی استاندارد ایران، ضمن گرامیداست یاد و خاطره 8 سال دفاع مقدس اذعان داشت: همه آحاد جامعه همواره از نام بسیج و هویت بسیجیان دفاع کنند چرا که بسیجیان برای آسایش و آرامش جامعه در جبهه های مختلف حضور داشته و از کشور دفاع کردند.

در این مراسم، محمد صابری، فرمانده بسیج سازمان ملی استاندارد ایران (پایگاه بسیج شهید صفاریان)، ضمن تبریک این هفته به تمامی بسیجیان کشور، گزارشی از برنامه های علمی ، آموزشی و اردویی این پایگاه را در سال جاری ارایه کرد.

در مراسم بزرگداشت هفته بسیج سازمان ملی استاندارد ایران علاوه بر برگزاری ایستگاه صلواتی و مسابقه پیاده روی جمعی، از بسیجیان نمونه، فعالان بسیجی و همچنین پایگاههای مقاومت بسیج ادارات کل استاندارد استانهای ایلام، آذربایجان شرقی، لرستان و گلستان تقدیر به عمل آمد.

نسخه چاپي    ارسال به دوست

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج